Každý deň je dôvod na oslavu

Ak hľadáte priestor na malú či veľkú oslavu, ste na správnej adrese. Farma Paseky sa o všetko postará. Od tých najdôležitejších bodov až do doladenie posledných detailov. S radosťou sa stane súčasťou vašich radostí. Postaráme sa o vás aj o vaších blízkych.

Máte konkrétnu predstavu alebo stále váhate? Všetko nechajte na nás. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam vieme, čo všetko budete počas oslavy potrebovať a radi sa o to postaráme. Okrem prenájmu priestorov farmy Paseky poskytujeme aj kompletné menu. Naši kuchári varia prevažne z lokálnych potravín a preto sa o našich jedlách spievajú ódy po celom kraji. Lahodné menu pre všetkých. Malých aj veľkých, vegetariánov aj ,,bezlepkáčov", pre maškrtníkov aj pre vychutnávačov. Bez dobrého jedla sa nezaobíde žiadna oslava. Pripravíme vám lahodné pokrmy a jedlá, či už budete mať záujem o menší raut, studené misy, švédske stoly alebo niekoľkochodové menu. 

Kapacita: 100 ľudí s možnosťou tanečného parketu
                 130 ľudí bez možnosti tanečného parketu

Neváhajte nás kontaktovať. Pripravíme pre vás kompletnú oslavu so všetkým, čo k tomu patrí. A vy si môžete užívať chvíle s našimi najbližšími bez stresu a obavy. My sa o všetko postaráme. 


 Napíšte nám